Ми надаємо послуги в сфері інформаційних технологій, а саме - підключення до глобальної мережі інтернет. Нижче можна детальніше ознайомитись з типами підключення:
Підключення по кабелю:
Схема підключення по кабелю
Підключення по кабелю можливе, коли Ви проживаєте в багатоквартирному будинку, на якому знаходиться наш комутатор. В такому випадку монтажники проводять окремий кабель до вашої квартири у зручне для Вас місце. Після чого на вашому ком'ютері налаштовується з'єднання для підключення за допомогою протоколу pppoe з використанням ім'я користувача та паролю. Якщо у Вас є маршрутизатор з безтротовою мережею, то його також потрібно відповідно налаштувати для роботи з pppoe протоколом.
Підключення оптоволокном:
підключення оптоволокном
Якщо Ви власник приватного будинку, при технічній можливості Вас можна підключити до мережі по оптоволоконній лінії. При умові, що повз Ваш будинок проходить наша лінія оптоволокна, Вам, у зручне для Вас місце проведуть оптоволоконний кабель, та поставлять біля нього спеціальне обладнання для перетворення оптичного сигналу в електричний, зрозумілий для Вашого комп'ютера. Після цього йде налаштування аналогічне для підключення по кабелю. Також можливе налаштування Wi-Fi маршрутизатора.
Радіо підключення:
радіо підключення
Даний тип підключення використовується при відсутності інших мереж. Переважно використовується для приватного сектору в віддалених місцях проживання. При умові технічної можливості, монтажна бригада налаштовує комплект радіо обладнання та монтує його на фасад або дах будинку (в окремих випадках з використанням подовжуючих елементів) та проводить кабель від антени до вашого комп'ютера. Все, що потрібно, налаштовується на антені тому інтернет з'являється одразу після підключення кабеля в роз'єм комп'ютера.

ТОВ Галицькі Телекомунікації 2021